X
İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl kutlamalarına tarihi katılım
213 okunma

İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl kutlamalarına tarihi katılım

9 eylül 2022 güzel İzmir'in kurtuluşunun 100. Yılı nedeni ile İzmir büyükşehir belediyesi tarafından etkinlikler ile kutlandı. İzmir'in hemen hemen tüm ilçelerinden etkinliklere katılan atandaşlar Gündoğdu meydanına sığmadı İzmir Gündoğdu Meydanı'na tarihi katılım sağlandı halk Gündoğdu Meydanı'nda sığmadı.

ABONE OL
10 Eylül 2022 14:01
İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl kutlamalarına tarihi katılım
1

BEĞENDİM

ABONE OL

9 eylül 2022 güzel İzmir’in kurtuluşunun 100. Yılı nedeni ile İzmir büyükşehir belediyesi tarafından etkinlikler ile kutlandı. İzmir’in hemen hemen tüm ilçelerinden etkinliklere katılan atandaşlar Gündoğdu meydanına sığmadı İzmir Gündoğdu Meydanı’na tarihi katılım sağlandı halk Gündoğdu Meydanı’nda sığmadı.

İzmir'in kurtuluşunun 100. yıl kutlamalarıma tarihi katılım

İzmir’in kurtuluşunun 100. yıl kutlamalarıma tarihi katılım

Gündoğdu Meydanı Doldu Taştı

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 100 Yıl nedeniyle düzenlenen konsere halk çok yoğun ilgi gösterdi tarihi konsere yüzbinlerce insan katıldı.

Geceye Mega Star Tarkan Damgasını Vurdu: 

Geceye Mega Star Tarkan Damgasını Vurdu

Geceye Mega Star Tarkan Damgasını Vurdu

Mega Star Tarkan ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer İzmir Gündoğdu meydanına kurulan görkemli sahneye beraber çıktılar, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı sahnede Megastar tarkan’a barışın simgesi olan zeytin ağacı hediye etti.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç soyer’den Anlamlı Mesaj

 

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç soyer'den Anlamlı Mesaj

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç soyer’den Anlamlı Mesaj

Sevgili İzmirli’ler, 9 eylül hem şehrimizi hem memleketimizin kurtuluş günüdür, ve büyül ömderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk savaşın son gününü zaferle, zaferin ilk gününü ise barışla taçlandırmış. Şimdi de o Cumhuriyeti Barış’la ve zaferle taçlandırmak bize düşüyor. Bu cumhuriyeti demokrasinin tatlı Güneşi ile taçlandıracak olanlar bizleriz, sizlersiniz. Bu sorumluluğun bilinciyle Şimdi sıra bizde. Bağımsızlık ateşini 100 yıl önce yaktığımız gibi Bugün de ülkemizin içine düştüğü durumdan kurtarmaya muktediriz, Çünkü İzmir Bu vatanın öncüsüdür tüm farklılıkların bir arada yaşandığı özgürlüğün kardeşliğin Barış’ın şehridir İzmir, Yaşasın Demokrasi, Yaşasın Cumhuriyet. İlelebet yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.