X
Kemal Kılıçdaroğlu’na Elazığda sevgi seli
814 okunma

Kemal Kılıçdaroğlu’na Elazığda sevgi seli

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisi grubu toplantısı için Elazığ'a gitti Elazığ'da bir de Elazığ depreminde hasar gören lisenin temelini atan Kemal Kılıçdaroğlu halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Alanda Elazığlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kemal Kılıçdaroğlu meydanda Bir de konuşma gerçekleştirdi.

ABONE OL
21 Eylül 2022 01:25
Kemal Kılıçdaroğlu’na Elazığda sevgi seli
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhuriyet Halk Partisi grubu toplantısı için Elazığ’a gitti Elazığ’da bir de Elazığ depreminde hasar gören lisenin temelini atan Kemal Kılıçdaroğlu halkın yoğun ilgisi ile karşılaştı. Alanda Elazığlıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Kemal Kılıçdaroğlu meydanda Bir de konuşma gerçekleştirdi.

Kemal Kılıçdaroğlu'na Elazığda sevgi seli

Kemal Kılıçdaroğlu’na Elazığda sevgi seli

Işte Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmalarından bazı satır başları.

Türkiye’nin Çözülmeyecek Hiçbir Sorunu Yoktur

Türkiye'nin Çözülmeyecek Hiçbir Sorunu Yoktur

Türkiye’nin Çözülmeyecek Hiçbir Sorunu Yoktur

Türkiye’nin çözülmeyecek hiçbir sorunu yoktur bütün sorunlarını sizin oylarınız la Allah’ın izniyle hep beraber çözeceğiz. Biz 6 Lider bir aradayız 6 lider olarak Türkiye’nin sorunlarının çözülmesi için ve Türkiye’nin değişmesi için çaba harcıyoruz. Buradayız birlikteyiz beraberiz Bundan emin olmanızı istiyoruz.

Havuz medyası yazar bozuldu şöyle oldu Yok masanın altı yok masanın üstü bunlara kesinlikle inanmayın ve itibar etmeyin, sadecw ve sadece bize inanın.

Esnafın dünya kadar sorunu var çiftçinin dünya kadar sorunu var gençlerin ve öğrencilerin dünya kadar sorunu var aileler ciddi bir yoksulluk içinde bebeklerin yatağı aç girdiğini öğrencilerin parasızlıktan okula gidemediği harçlıksız gittiğini biliyorum bunların tamamını çözeceğiz. Meydanın ardından grup toplantısının yapıldığı salona geçildi. Şehitlerimize gazilerimize saygı dururuşundan sonra Kemal Kılıçdaroğlu kürsüye davet edildi.

Çiftçiye Mazot Desteği Sözü

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Elazığlı çiftçinin çok mutlu olmadığını biliyorum bunlardan Hepsinden haberim var, Çiftçilere her daim destek olacaklarını Çiftçilere mazotu ötv’siz ve kdv’siz vereceklerini söyledi, o lüks yatlar ne kadardan mazot alıyorsa sizlere de o kadardan mazot vereceğim en ucuz mazotu bu ülkede çiftçi kullanacak, hakkınızı teslim edeceğiz sözü verdi.

Elektrik Ve Doğalgaza Zamlar %200’ü Buldu

Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasının devamında elektrik ve doğalgaz zamları da değildi Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasında birileri sarayda oturur bay Kemal’in görevi sarayda oturanların değil halkın sorunlarını çözmektir. Onların bir eli balda bir eli yağda, benim görevim bu topraklarda yaşayan vatandaşların hakkını ve hukukunu korumaktır.

Elektriğe Sadece bu yıl %95 ile %200 arası zam yapıldı, Doğal gaza yapılan zam ise bu yıl 3 defa yapıldı %164 memurun maaşı %164 arttı m?ı, çiftçinin geliri %164 arttı mı?, kimin geliri %164 arttı da bu kadar yükü gelip ailelerin üstüne yüklüyorsunuz.

Adalet Dedik, Adalet Üzerinde’de Duruyoruz
Çiftçiye Mazot Desteği Sözü

Çiftçiye Mazot Desteği Sözü

Devletin dini adalettir, İranlı sadi derki, adalete susamış bir insanın susuzluğunu bütün dünyanın nehirleri gidermeye yetmez. Adalet bu kadar soylu bir kavramdır.

Adaletin olmadığı yerde hukuk olmaz insan hakları olmaz, yüce yaradan kainatı bile Adalet üzerine inşa etmiştir, Ama siz Adalet dağıtan kişiyi yönlendiriyorsanız vicdani kanaat ile karar veren kişiye yön veriyorsanız benim talimatıma göre karar versin diyorsanız adaleti yok ediyorsunuz demektir.

Şimdi önlerinde büyük bir engel var İstanbul Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem İmamoğlu nasıl İstanbul Büyükşehir Belediyesinin elinden yetkilerini alırım bütün dertleri bu.

Faize Karşıyız Diyorlardı’ya Hikaye Tabi

Bu yılın ilk 8 ayında Hani faize karşıyız diyorlardı ya Hikaye tabii, bu yılın daha ilk 8 ayında kur korumalı faiz dahil 250 milyar lira bütçeden ödenen faiz 250 milyaz lira.

Peki ya çiftçiye, üreten hayvanı besleyen ve bizleri besleyen çiftçiye sadece ve sadece verdiğiniz para 25 milyar lira. Esnafa ise 6 milyar lira, tarım kanununa göre çiftçiye verilmesi gereken miktar 134 milyar lira.

Bunların tamamını düzelteceğiz.

Benim Tek İşim Var Bu Ülkede Alım Teri Döken Herkesin Hakkını Teslim Etmek

Benim beşli çetelerle işim yok benim tek işim var O da bu ülkede alın teri döken herkesin hakkını teslim etmek. Zaten devlet dediğinizde bunu yapmak zorunda devletin görevi budur.

Yapmıyorsa bir şey var demektir birileri malı götürüyor demektir, malı götürenleri beytülmala el uzatanları asla ve asla affetmeyeceğim bunu da herkesin bilmesini isterim.

 

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.